הכירו את מטפלי הקליניקה

ב"תכלת-קליניקות" עוברים בשבוע ממוצע עשרות מטפלים מוכשרים הנותנים את שירותיהם למטופלים קבועים וחדשים!

אנו מזמינים אתכם להתרשם מכלל מטפלי הקליניקה וללמוד להכיר חלק מהמרפאים שמאחורי הקליניקות באופן אישי ומבלי לזוז מהספה!

המטפלים שלנו

לחצו על שם המטפלים או התמונה בכדי לגלות עוד פרטים אודותיהם

עדי שרעבי היא מטפלת גוף מנוסה בעלת ותק עשיר ורזומה מטופלים מגוון, אשר כולל טיפולים על ספקטרום רחב - מפציעות ספורטאים ועד פציעות משרדיות. עדי משלבת טיפול שיאצו מסורתי יחד עם טיפולים משלימים תומכי גוף-נפש. "במספר קצר של מפגשים אפשר להגיע לתוצאות יפות, ונחסכים ניתוחים והתערבות פולשנית"
מעיין הגואל הוא מטפל ותיק ומנוסה בעל ותק של 7 שנים בתחום הטיפול. מעיין משלב בין שיטות שונות התומכות גוף-נפש ביניהן פסיכותרפיה-הוליסטית ושיקוף, טכניקות של ראיה על-חושית וטכניקות ריפוי הוליסטי כמו רייקי והילינג. "התהליך עצמו מאוד נעים ונותן תוצאות בחיים בזמן קצר, לפעמים אחרי מפגש אחד או 2 ניתן כבר להרגיש שיפור ושינוי"
ילנה בורטניק היא מטפלת בתחומי התפתחות אישית , עם רקע עשיר וניסיון רב שנים. ילנה מטפלת בשיחה אחד על אחד בקליניקה ומקפידה לתת 100% תמיכה בכל שלבי העבודה עם המטופל/ת. שיטת NLP בה ילנה מטפלת, כוללת פגישת שיחה בקליניקה, תכנות מחדש של צדדים במוח, והטמעה של הרגלים חדשים למטופל.
יובל מאוואר הוא מטפל מנוסה בעל ותק נרחב וידע עשיר בכל תחומי הטיפול הבין-אישי ובכלל. יובל מטפל באנשים מכלל סוגי האוכלוסיה וללא הגבלת גיל למעלה או למטה. "הטיפול מתאים לכל מי שיש לו בעיה או צומת בחיים שאיתה הוא מתמודד". שיטת סאטיה בעיקרה משלבת טיפול בין גוף ונפש, ועוסקת במיטוב הקשר ביניהם.
סמנתה היא מטפלת מוכשרת ובעלת גישה מקצועית ואישית יוצאת דופן. סמנתה מקפידה על מפגשים קבועים עם מטופליה, ומביאה את המטופלים בתוך מספר קצר של מפגשים למקום של שיפור במכאובים ובהרגשת הקלה בחיים. סמנתה מתאימה את הטיפול באופן פרטני לכל מטופל ומעודדת שינוי מלא - "הנטורופיה מלאה באפשרויות ובגישות שונות, לכן ניתן לעזור ולשפר כמעט כל בעיה או מכאוב שיש לאדם"
סמנתה גרין
מטפלת ונטורופתית
מיכל היא מטפלת אישית פרטנית, אשר נותנת מרחב חם ועוטף למטופלים. מיכל מביאה לקליניקה טכניקות מתחום הפסיכותרפיה, ומשלבת טיפול אישי עם אימון להתקדמות המטופל על פי הנתיב הטיפולי הייחודי למטופל. "פסיכותרפיה היא דרך לרפא את הנפש, ומאפשרת למטופל לחדור לעומק עצמו, למצוא מקומות בתוכו שהיו חסרים, ולהשלים שם את עצמו"
יוסף הוא מטפל מן השורה הראשונה המשלב בין טכניקות סיניות כדוגמת שיאצו דיקור וטווינה לטכניקות מערביות כדוגמת עיסוי רפואי ועיסויים נוספים. יוסף ותיק מאוד בתחום הטיפול, ומצליח לרפא מכאובים במספר טיפולים בודדים. " אם יש מטופל שאיבד תקווה, אני רק מבקש ממנו שידע שכל דבר פתיר, וניתן לשנות ולשפר את המצב אפילו אם זה לא נראה כך כרגע"
איליה הוא מטפל ותיק בעל ותק של מעל ל-10 שנים בתחום הטיפול האישי והנפשי. המפגש עצמו הוא מפגש שיחה המשלב נגיעה בעומק נפשו של המטופל, ונותן כלים להתמודדות מחודשת עם האתגרים שהחיים מביאים עמם. "בטיפול אישי עיקר הדגש הוא על חווית המטופל, והמשך הטיפול כבר מתקדם למקומות לא נודעים שמרפאים את המטופל מן השורש"
חן היא מטפלת גוף-נפש מוכשרת ומתמידה. חן מביאה את המטופלים למקומות שהם לא דמיינו לפני הטיפול. אנשים מגיעים עם כאבים פיזיים או עניינים אישיים-נפשיים, ובאומנות חן חודרת לעומק הבעיה ומרפא את המכאוב מן היסוד, כל זאת תוך מספר מפגשים מצומצם. "הנפש והגוף אחד הם, כל כאב גופני משפיע על התחושה הנפשית, ולהיפך כל כאב נפשי משפיע על הגוף"
גשם יכין מטפל בשיטת עיסוי תאילנדי מזה שנים רבות. גשם מביא לקליניקה את האהבה לחיבור בין גוף-נפש ואת האהבה לטיפול באדם. במהלך הטיפול גשם נותן מענה לבעיות ומכאובים קשים, ומצליח להביא את הריפוי למקום מאוד נעים ושקט, אך יחד עם זאת לתועלת מלאה, ובסופו של דבר לריפוי מלא של המטופל. "החיבור לגוף הוא דבר חשוב, הדבר המרכזי בטיפולי גוף הוא לחבר את המטופל לגופו, ולפתח מודעות חדשה למקומות שהיו חסרים"

"תכלת-קליניקות" הבית של המטפלים!

שאלות נפוצות

בהחלט ניתן להגיע בתחבורה ציבורית. קיימת תחנת עצירה לאוטובוסים ממש מול הקליניקה, ניתן להגיע בקו 4 מתחנה מרכזית חדשה או מרידינג. לבאים מאזור יפו ניתן להגיע עם קו 10.

ניתן להשכיר שעה אחת בלבד, אפשר לראות את פרטי החבילה ממש בראש העמוד הנוכחי, אם אתם לא בטוחים אל תהססו להתקשר אלינו ולבדוק.

צוות "תכלת-קליניקות" עושה את מירב המאמצים להיות זמינים בעבורכם בכל רגע שניתן. אפשר ליצור איתנו קשר בכל יום בין השעות 09:00 ל-20:00 למעט ימי שישי בהם ניתן ליצור קשר בין 09:00 ל-15:00 , ולמעט ימי שבת הם המקום אינו עובד.

בהחלט כן! יש חניון עירוני המצוי במרחק 3 דק' הליכה מהקליניקה, ממש על הים. החניון נקרא חניון "גן-לונדון". לבאים באופנים או קורקינט ישנה חצר אחורית גדולה אשר ניתן לקשור בה את האופנים / קורקינט.

ניתן לקבוע פגישת היכרות על ידי טלפון קצר ל"תכלת-קליניקות" ולתאם זמן מתאים בעבורכם להגיע ללא התחייבות או תשלום בכדי להתרשם מהקליניקות.

"תכלת- קליניקות" הינה פנינה במרכז תלאביב-יפו, היא ממוקמת במפגש הרחובות בן יהודה ובוגרשוב, כתובת מדוייקת – בן יהודה 49.

כיום ניתן להשכיר עד 4 חדרי טיפול שונים, חדרים מסוימים מתאימים יותר לטיפולי שיחה (כמו פסיכולוגיה או פסיכותרפיה) אחרים מתאימים לטיפולי מגע (עיסויים, שיאצו, דיקור) וחדרים נוספים מתאימים גם לאבחונים / קוסמטיקה.

כן בהחלט, ניתן להשתבץ לחדרים המותאמים לטיפולי מגע, בחדר עצמו ישנם כורסאות לאירוח המטפל והמטופל, וכמובן מיטת טיפולים / מזרוני שאיצו.

בתכלת קליניקות ניתן להשתמש בקטורת / צמחי ריח שונים במידה והם עדינים ומתפזרים דקות לאחר הטיפול. במידה ומדובר במוקסה, לצערנו לא אפשרי להשתמש במוקסה בקליניקה. 

בצורה הכי פשוטה ועצמאית, מתקשרים לטלפון דרך עמוד "צור קשר" באתר או דרך פייסבוק, אפשר גם לפנות דרך טופס יצירת קשר, ונציג מטעמינו ילווה אתכם עד שיבוץ מלא בקליניקה.

ב"תכלת-קליניקות" מותקנת מערכת חכמה לכניסה עצמאית, ולכן כל מטפל יכול להיכנס בזמנו לקליניקה על ידי הקשת הקוד הסודי המתחלף מידי שבוע.

  צרו עמנו קשר
  1. כןלא
  2. השכרת קליניקה פרטיתהשכרת חדר סדנאות

  * שדה חובה

  אודותינו

  "תכלת-קליניקות" הינה בית חם למטפלים מרצים ומאמנים, ופועלת בכדי לתת מעטפת תומכת, ומקום מפגש התורם להתפתחות אישית וחברתית.

  ב"תכלת-קליניקות" מתארחים מגוון רחב של אנשי מקצוע- מטפלי שיחה כגון: פסיכולוגים, מטפלי פסיכותרפיה, מאבחנים, קואוצ'רים, מאמנים אישיים, יועצים ועוד. ובנוסף גם מטפלי גוף כגון: עיסוי שוודי, עיסוי רקמות, תאילנדי, מטפלי שיאצו, דיקור סיני, ופלדנקרייז.

  ניתן לקבל שיחת ייעוץ / הכוונה בחינם בטלפון 054-736-5793, בין השעות 07:00 בבוקר ל- 22:00 בערב.

  צומת מפגש הרחובות בוגרשוב – בן יהודה, קרוב מאוד לים, ולמרכז דיזינגוף סנטר. (בן יהודה 49 תל-אביב) 

  ניתן להגיע אלינו עם רכב פרטי ולחנות בחניון הצמוד למקום (גן-לונדון). בתחבורה ציבורית (קו 4) אוטובוס או במונית שירות. בנוסף קיימת חניה לאופניים / קורקינט. 

  מידע נוסף וקישורים

  במקום עצמו חצר פנימית גדולה למטפלים ומטופלים, חדר המתנה גדול, מטבחון פתוח למטפלים ומטופלים, שירותים ומקלחון במקום, 4 חדרי טיפול המתאימים למטפלי שיחה / מגע, מיטות טיפולים, תאים פרטיים לאחסון ציוד המטפלים, מזגן פרטי לכל חדר, קירות ודלתות אקוסטיים, ומערכת איוורור פרטית לכל חדר.

  למעבר לקישורים לחצו כאן : פייסבוק , וויז, גוגל מפות.

  © כל הזכויות שמורות ל"תכלת-קליניקות"| אין להעתיק/לשכפל/לשכתב/לשעתק כל תוכן מכל סוג שהוא מאתר זה | "תכלת-קליניקות" תהיה האחראית הבלעדית ובעלת הזכויות היחידה בכל תוכן אשר נכלל באתר זה | כל העובר על החוק, ועל אף הנאמר לעיל, יעתיק/ישכפל/ישכתב/ישעתק תוכן מאתר זה (כולל תמונות /טקסט /תגובות/וידאו/ עיצובים/מוצרים/ וכל תוכן אשר יועלה לאתר), צפוי להעמדה לדין ולנשיאה בתוצאות פסיקת ביהמ"ש, בהתאם לעונשים הקבועים בחוק בישראל |  ©

  Call Now Button
  גלילה לראש העמוד
  פתח ווטסאפ עם נציג
  1
  תרצו לדבר עם נציג שירות?
  דילוג לתוכן