קליניקות המעיין הבית של המטפלים!

שאלות נפוצות

בהחלט ניתן להגיע בתחבורה ציבורית. קיימת תחנת עצירה לאוטובוסים ממש מול הקליניקה, ניתן להגיע בקו 4 מתחנה מרכזית חדשה או מרידינג. לבאים מאזור יפו ניתן להגיע עם קו 10.

ניתן להשכיר שעה אחת בלבד, אפשר לראות את פרטי החבילה ממש בראש העמוד הנוכחי, אם אתם לא בטוחים אל תהססו להתקשר אלינו ולבדוק.

צוות קליניקות המעיין עושה את מירב המאמצים להיות זמינים בעבורכם בכל רגע שניתן. אפשר ליצור איתנו קשר בכל יום בין השעות 09:00 ל-20:00 למעט ימי שישי בהם ניתן ליצור קשר בין 09:00 ל-15:00 , ולמעט ימי שבת הם המקום אינו עובד.

בהחלט כן! יש חניון עירוני המצוי במרחק 3 דק' הליכה מהקליניקה, ממש על הים. החניון נקרא חניון "גן-לונדון". לבאים באופנים או קורקינט ישנה חצר אחורית גדולה אשר ניתן לקשור בה את האופנים / קורקינט.

ניתן לקבוע פגישת היכרות על ידי טלפון קצר ל"תכלת-קליניקות" ולתאם זמן מתאים בעבורכם להגיע ללא התחייבות או תשלום בכדי להתרשם מהקליניקות.

קליניקות המעיין הינה פנינה במרכז תלאביב-יפו, היא ממוקמת במפגש הרחובות בן יהודה ובוגרשוב, כתובת מדוייקת – בן יהודה 49.

כיום ניתן להשכיר עד 4 חדרי טיפול שונים, חדרים מסוימים מתאימים יותר לטיפולי שיחה (כמו פסיכולוגיה או פסיכותרפיה) אחרים מתאימים לטיפולי מגע (עיסויים, שיאצו, דיקור) וחדרים נוספים מתאימים גם לאבחונים / קוסמטיקה.

כן בהחלט, ניתן להשתבץ לחדרים המותאמים לטיפולי מגע, בחדר עצמו ישנם כורסאות לאירוח המטפל והמטופל, וכמובן מיטת טיפולים / מזרוני שאיצו.

בקליניקות המעיין ניתן להשתמש בקטורת / צמחי ריח שונים במידה והם עדינים ומתפזרים דקות לאחר הטיפול. במידה ומדובר במוקסה, לצערנו לא אפשרי להשתמש במוקסה בקליניקה. 

בצורה הכי פשוטה ועצמאית, מתקשרים לטלפון דרך עמוד "צור קשר" באתר או דרך פייסבוק, אפשר גם לפנות דרך טופס יצירת קשר, ונציג מטעמינו ילווה אתכם עד שיבוץ מלא בקליניקה.

בקליניקות המעיין מותקנת מערכת חכמה לכניסה עצמאית, ולכן כל מטפל יכול להיכנס בזמנו לקליניקה על ידי הקשת הקוד הסודי המתחלף מידי שבוע.

  צרו עמנו קשר
  1. כןלא
  2. השכרת קליניקה פרטיתהשכרת חדר סדנאות

  * שדה חובה

  Call Now Button
  גלילה לראש העמוד
  דילוג לתוכן